فروشگاه اینترنتی

مجموعه ۶ نرم افزار قدرتمند هیپنوتیزم، مدیتیشن، مراقبه و ریلکسیشن


کردن با این نرم افزار ها فوق العاده راحت و حتی مراحل نصب آن به صورت تصویری آموزش داده شده

و اما معرفی نرم افزارها

 

۱-atmosphere deluxe 7.1.3.123


شاید تا به حال این تجربه را پشت سر گذاشته باشیدکه در یک طبیعت بکر هنگامی که تنها صدای طبیعت با شما همراه است چشمان خود را بسته باشید و با آرامش کامل و بدون دغدغه استراحت کنید یا به موضوعی خاص فکر کنید.امروزه به دلیل وجود مشکلات فراوان شاید این فرصت را بدست نیاورید که چنین تجربه ای را به صورت مدام داشته باشید.

atmosphere deluxe نام نرم افزاریست که در آن صداهای طبیعت از صدایدریا،آواز پرندگان،باران،رعد و برق،رودخانه،آتش و سوختن چوب،خش خش برگ و . . . را می توانید در اختیار داشته باشید.با استفاده از ابزارهای موجود در این نرم افزار شما قادر خواهید بود با ترکیب این صداها با یکدیگر و ذخیره سازی آنها در یک فایل mp3 اقدام به ساخت آهنگ برای رسیدن به ارامش و ریلکسیشن کنید.

۲- brainwave generator 3.1.12

برنام شبیه ساز حالات مغز که با استفاده از فرکانسهای خاص میتواند حالتی رابرای مغز مانند آرامش یا تمرکز و . . .  ایجاد کند.این برانامه ادعها میکند که میتواند با ایجاد فرکانس هایی از صدا،خلاقییت یا تمرکز را افزایش دهد.میتواند سردرد را بهبود ببخشد،میتواند مغز را برای مطالعه آماده کند،میتواند مغز را به خواب ببرد،می تواند مغز را هیپنوتیزم کند و . . . همچنین صداهایی مانند بارش باران و امواج اقیانوس و . . . را ایجاد می کند.

۳-daily brain training 1.0

از معدود نرم افزار های تمرین های فکری که میتوان با استفاده منظم از آن بخشی از حافظه،قدرت تمرکز و سرعت عکس العمل را بهبود بخشید.

امکانات نرم افزار:

 daily brain training به منظور استفاده همزمان توسط ۴ فرد مختلف طراحی گردیده است.در ابتدای اجرای نرم افزار ابتدا باید در مکانهایی که با empty مشخص گردیده یک نام برای کاربر یا کاربران فرضی وارد نمود پس از آن میتوانیم با انتخاب  daily training  از منوی سمت چپ وارد مرحله انتخاب نمرین مورد نظر گردیم.در مجموع ۷ تمرین مختلف به منظورهای مختلف در نرم افزار در نظر شده است که عبارتند از:

operative symbol  که طی آن باید به سرعت رابطه ریاضی بین ۳ عدد نشان  داده شده را با کلیک بر روی آپراتورهای ضرب،تقسیم،جمع و تفریق مشخص نمود.این تمرین جهت افزایش قدرت محاسبات ذهنی بسیار مفید می باشد.

Numbers memory در این تمرین یک جدول ۵ در ۵ از اعداد ۲ رقمی برای مدت ۲ دقیقه به کاربر نشان داده می شود و پس از آن کاربر باید بتواند همان اعداد را در جدولی مشابه وارد نماید.استفاده از این تمرین جهت بهبود در حافظه برای حفظ و نگه داری اعداد می باشد.

Top number  که طی آن کاربر باید بتواند به سرعت  از بین اعداد نشان داده شده در صفحه بزرگترین آن را توسط موس مشخص نماید.این تمرین جهت بهبود در سرعت انتقال و افزایش حافظه عددی و بینایی طراحی گردیده است.

Graphics memory  در این تمرین چند شکل مربع از ستاره،دایره،مربع، و . . .  در داخل جدولی و با رنگهای مختلف نمایش داده میشود.تمرین کننده باید بتواند پس از تماشای چند لحظه ای جدول فوق،شکل نمایش داده شده بصورت منفرد را در

مکان صحیح خود در جدول قرار دهد.این تمرین جهت سنجش و تقویت حافظه گرافیکی طراحی گردیده است.

Time  calculation  در این تمرین که به منظور سنجش  قابلیت تخمین زمان طراحی گردیده باید اختلاف زمانی بین دو ساعت نمایش داده شده را در text box   سمت راست وارد نماییم.بر خلاف ظاهر آسان،این تمرین یکی از مهمترین و کاربردی ترین تمرینات این مجموعه می باشد که شاید در زندگی روزمره  کاربرد فراوان داشته باشد.

Instant memory  در این تمرین که به منظور بالارفتن سرعت انتقال طراحی گردیده اعداد متوالی در جدولی نمایش داده می شود که پس از چند لحظه کاربر باید بتواندهمان اعداد را به ترتیب در جدول وارد نماید.

و نهایتا rockpaper scissors  که دیگر بینیاز از توضیح و همان سنگ کاغذ قیچی قدیمی می باشد.

کلیه تمرین ها مطابق اصول و روش های شناخته شده روانشناسی طراحی گردیده و نتیجه هر مرحله نیز چه به صورت مجرد و چه در مجموع قابل مشاهده می باشد.

توجه داشته باشید که این نرم افزار گر چه ممکن است در ابتدا به صورت بازی سرگرم کننده ای به نظر اید ولی در صورت مداومت در تمرین ها به مرور زمان توانایی های ذهنی فرد تمرین کننده افزایش میابد و این هم در پژوهشهای روانشناسی اثبات گردیده و هم ادعای توسعه دهنده نرم افزار می باشد.

 

۴- natura sound therapy 3.0

natura sound therapy 3.0 مجموعه ای از صداهای دریا و اقیانوس ها و صدای  تلاتم جویبارها ،صدای طوفان ها و صدای شبانگاهی جنگل ها بیشه زار ها و . . . است.

هر صدا دارای شدت جداگانه ای است تا به شما امکان مخلوط کردن (میکس) صداها را با یکدیگر بدهد.این صداها به صورت دیجیتالی بوده و به صورت استریو ضبط شده اند و همچنین کوشش شده با اضافه کردن نمئنه های زیاد صدا،صداهای  ایجاد شده به صورت هر چه طبیعی تر  باشد.این نرم افزار برای تمرکز و ریلکسیشن و هیپنوتیزم و مدیتیشن و مراقبه و . . . پیشنهاد شده و دارای عکس های متعددی از طبیعت می باشد.

۵- spirit of forest 3.2

 

این برنامه با پخش صدای دلنشین محیط های طبیعی از جمله:ساحل دریا و صدای امواج،آبشار،جنگل در روز،جنگل در شب،دشت،باران در جنگل،باغ پرندگان و . . . میتواند خستگی روز مره را از جسم شما خارج و شادابی و طراوت را جایگزین آن سازد.

۶- subliminal flash

نرم افزار قدرتمند و بسیار پر کاربرد  subliminal flash. این نرم افزار شما را در بهبود زندگی شخصی کمک میکند.این نرم افزار شامل دو برنامه زیر است:

Subliminal flash

Brain waves simulator

 

Subliminal flash:

این برنامه چندین دسته مختلف از پیام های تاکیدی داردکه شامل جملات مثبتی برای سازندگی و بهبود زندگی شخصی است.در واقع تکنولوژی پیام های نامرئی برای بهبود کیفیت زندگی افراد به وسیله برنامه ریزی های مثبت در ضمیر ناخود آگاه آنها می باشد.وقتی این پیام های نامرئی با سرعت بالا نمایش داده می شوند ضمیر خود آگاه نمیتواند متوجه آنها شود،اما ضمیر ناخودآگاه آنها را فهمیده و طبق آن عمل میکند.با برنامه میتوان به راحتی چیزهایی که می خواهید داشته باشید به خود تلقین کرده  و به ضمیر ناخود آگاه خود دیکته کنید.

برای کارهای صحیح پیامها را به زبان فارسی  در برنامه وارد کنید

Brain waves simulator:

با این برنامه می توانید به راحتی امواج مختلف مغزی را به وسیله صوت هایی با فرکانس های مختلف تحریک کرد.

امواج مغزی عبارتند از:آلفا،بتا،تتا،و دلتا.

در این نرم افزار ۷ سطح(در واقع همان ۴ موج چون بتا در ۳ رده می باشد)امواج با فرکانس های مختلف وجود دارد که عبارتند از:

۱-دلتا۰،۱ تا۳ هرتز:خواب عمیق،هیپنوتیزم،بازدهی بالا،خواب روشن.

۲-تتا ۳ تا ۸ هرتز:ریلکس عالی،مدیتیشن(تفکر)،افزایش حافظه،تمرکز،خلاقیت،خواب روشن،هیپنوتیزم

۳-آلفا ۸ تا ۱۲ هرتز:ریلکس عالی،آموزش عالی،تفکر مثبت.

۴-بتایسطح پایین ۱۲ تا ۱۵ هرتز:تمرکز ارامش بخش،بهبود و افزایش توجه و تمرکز.

۵-بتای سطح میانی ۱۵ تا ۱۸ هرتز:افزایش توانایی های ذهنی،هوشیاری و iq

6- بتای سطح بالابالا تر از ۱۸ هرتز:بیداری کامل،هوشیاری عادی،استرس و دلواپسی .

۷- گاما۴۰ هرتز:پردازش اطلاعات در سطح عالی.

برای هر هدفی که میخواهید،میتوانید موج مربوطه را انتخاب کرده و به مدت دلخواهی به آن گوش دهید.

 این مجموعه در یک سی دی به قیمت ۶۰۰۰ تومان آماده ارسال می باشد

خرید به صورت پستی درب منزل می باشد،روی لینک زیر کلیک کنید و بعد از پر کردن مشخصات مسوول فروشگاه در اولین فرصت محصول را برایتان ارسال خواهد کرد.منبع:
http://hipnotism.ir

نویسندگان

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو