فروشگاه اینترنتی

آموزش عملی خودهیپنوتیزم و یوگا و مدیتیشن۱۰۰%

عملی

 

توجه توجه

درخواست کننده های این مجموعه در خارج از کشور:تا به امروز(۹۱/۲/۳۱)

 

کانادا: ۱۲ نفر

 

قطر:۳۸ نفر

 

انگستان: ۷نفر

 

افغانستان:۳۰ نفر

 

عراق: ۲۱ نفر

 

هندوستان :۵۴ نفر

 

ترکیه :۶نفر

((این مجموعه فقط توسط سایت این اپلای تهیه شده و پشتیبانی آن فقط توسط خود استاد آقای آذرمنش انجام میگیرد.مشاهده شده که فروشگاه های دیگر این مجموعه را از ما خریداری و کپی برداری کردند که این عمل دزدی محصوب شده و استاد آذرمنش هیچ گونه رضایتی در این باره ندارد.از کلیه کاربرانی که این مجموعه را از فروشگاهای دیگر خریداری کنند، استاد هیچ گونه پشتیبانی بابت این مجموعه انجام نمیدهد.این مجموعه به همراه یه کد ۴ رقمی برای کاربرانی که این مجموعه را از فروشگاه این اپلای خریداری میکنند ارسال می شود ، بعد از اینکه این مجموعه به دستتان رسیده به شماره۰۹۳۵۲۱۹۱۶۵۵ تماس بگیرید و کد ۴ رقمی را اعلام کنید.))

 

احتیاجی که هر خانواده به هیپنوتیزم دارد.

هیپنوتیزم بهترین کپسول رفع اختلافات خانوادگی است نه تنها از بالا رفتن آمار طلاق که جلوگیری می کند بلکه ناراحتی واختلافات عصبی زنها و شوهر ها را از بین میبرد و قدرت گذشت و سازش آنها را زیاد میکند که بتواند با یکدیگر در صفا و صمیمیت بسر برند.

آموزش عملی خودهیپنوتیزم ومدیتیشن

هیپنوتیزم کپسولی است بنام کپسول مهندسی,کپسول دکتری,کپسول نقاشی,کپسول هنر,و بالاخره کپسول ایجاد عشق به هر نوع کار دلخواه و کپسول ایجاد عشق به هر نوع کار دلخواه و کپسول ایجاد نفرت و خودداری از هر نوع کار ناشایست و نادرست.

هیپنوتیزم داروی درد اکثر اختلافات خانوادگی است.

خودهیپنوتیزم چارهمه این دردهاست.

خودهیپنوتیزم کلید مغز ,عواطف و احساسات شما است.

خودهیپنوتیزم شما را به سکون و آرامش میرساند:شما را به دنیای آرامش و راحتی اعضا و اعصاب میرساند.

به کمک هیپنوتیزم شما میتوانید,ظلمها و بیعدالتیها,حق کشیها,قانون شکنی های زائیده اجتماع سرمایه داری را اگر نمی توانید از بین ببربید لااقل تحمل کنید.
http://s1.picofile.com/file/7207896983/buy.jpg

آموزش عملی خودهیپنوتیزم ومدیتیشن

خودهیپنوتیزم اگر استمرار یابد,آنچنان تفکر و تعقل و استعدادهای درونی را پرورش میدهد و بزرگ میکند,که انسان معمولی را تبدیل به نابغه ای بزرگ جهانی خواهد شد,بعنوان مثال اگر فردی قبل از شروع خودهیپنوتیزم,استعدادهایش به اندازه مورچه باشد,پس از ماه هاتکرار خودهیپنوتیزم تبدیل به شیری مقتدر و توانا میشود.

خود هیپنتیزم در موفقیتهای زندگی روزانه و در بسیاری از موارد میتواند موثر باشد . در زیر تعدادی از فواید خودهیپنوتیزم ذکر میشود:

۱-خودبینی ونشاط در زندگی۲-ازدیاد مقاومت جسمی وفکری۳-معالج بیخوابی۴-بیدارشدن از خواب در هر موقع دلخواه۵-تقویت حافظه۶-تقویت تمرکزفکر ۷-تیز بینی وتیز شنوایی۸-سرعت در یادگیری۹-موفقیت در امتحانات ویادآوری خاطرات بسیار دور۱۰-دندان پزشکی۱۱-ترس از سن صحنه نمایش سخنرانی رادیو تلویزیون۱۲-بیدارکردن استعدادهای خفته۱۳-زایمان بی درد بوسیله خودهیپنوز۱۴-معالجه لکنت زبان۱۵- کمرویی,ترسویی واعتماد به نفس۱۶-ترک بسیاری از عادات نظیر سیگار کشیدن۱۷-انحرافات جنسی۱۸-وحی والهام ۱۹-خود هیپنوتیزم در تمام ورزشها,خودهیپنوتیزم برای موفقییت در ورزشها و رسیدن بمقام قهرمانی نقش اعجاز انگیزی دارد.۲۰-خود هیپنوتیزم در جراحی ۲۱-محرکات ذهنی و وسواس ۲۲-درمان چاقی و لاغری بوسیله خودهیپنوتیزم ۲۳-هیپنوتیزم در پزشکی۲۴-بیماری پرخوری با هیپنوتیزم۲۵-ثروتمند شدن از طریق خودهیپنوتیزم

خود هیپنوتیزم قادر است بمرور همه اینقبیل اختلالات و عوامل منفی فکری و ذهنی را از بین ببرد و ناخودآگاه وی آنچنان او را راهنمایی کند که بدون اشتباه و لغزش بسوی ثروتمند شدن پیش برود.

دوره خود اموز خود هیپنوتیزمی یکی از روش های سریع وارد شدن به خلسه هیپنوتیزمی می باشد. هیپنوتیزم از بهترین روش های کار کردن بر روی ناخو اگاه و ضمیر باطن می باشد . در ضمن کسانیکه به طریقی با متافیزیک آشنا شده اند از خود هیپنوتیزمی برای تجربیات متافیزکی باید استفاده کنند. خودهیپنوتیزمی به دلیل خلسه ای که ایجاد می کند می تواند تمرکز فکر کافی برای وارد شدن به ناخود اگاه یا بعد دیگر را فراهم کند . ایجاد خود هیپنوتیزمی کار چندان ساده ای نمی باشد و کسانی که با موضوع کار کرده اند با این مشکل روبرو هستند که به راحتی نمی توانند در خلسه هیپنوتیزمی قرار گیرند اساتیدبا تجربیات زیادی که در زمینه هیپنوتیزم داشته اند اقدام به تهیه خود اموز خود هیپنوتیزمی نموده اند . این خود اموز به شما کمک می کند که تنها در طی دو هفته بتوانید به راحتی در خلسه قرار گیرید و خودتان را شرطی کنید . این تکنیک کاملا موثر است و شما با خرید دوره خود هیپنوتیزمی یک استاد هیپنوتیزم به خانه برده اید و او شما را درمنزلتان هیپنوتیزم می کند و شما می توانید از مزایای خود هیپنوتیز۸م در زمینه روانشناسی یا متافیزیک استفاده کنید . جهت اطلاع بیشتر و مشاوره با ۰۹۱۱۸۵۰۶۰۷۲ با مرکز تماس بگیرید

آموزش عملی خودهیپنوتیزم ومدیتیشن

مجموعه کامل خود آموز خود هیپنوتیزم که شامل ۶ درس و یه دوره ۴۰ روزه می باشد که شما در مدت این ۴۰ روز به مرحله عمیق هیپنوتیزم میرود

در مدت این چهل روز شما باتکنیک ها و روشهایی آشنا میشوید که برای اولین بار در ایران فاش میشود که شما براحتی میتوانید خودتان را شرطی کنید

شما با تمرین این مجموعه میتوانید

۱- بعد از ۱ دقیقه خودتان را به مرحله عمیق هیپنوتیزم برسانید.یعنی خودتان را شرطی کنید

۲- در عرض یک دقیقه هر نقطه از بدنتان را میتوانید بی حس کنید

۳- در عرض یک دقیقه میتوانید هر نقطه از بدنتان را سفت (کاتالسبی) کنید

۴- افزایش حافظه حداقل ۵ برابر

۵- هر تلقینی بعد از چند روز روی شما کاملا تاثیر میگزارد

۶- آرامش فکری و روحی شما حداقل ۱۰ برابر خواهد شد

۷- رسیدن به تمام اهداف و آرزوهایتان

این مجموعه شامل ۶ درس میباشد که در ۴۰ روز با ۴۰ تمرین خودهیپنوتیزم و ۶ درس عملی به صورت صوتی می باشد.

آموزش عملی خودهیپنوتیزم ومدیتیشن

بزرگترین اشتباهی که تمام دکتر ها و اساتید هیپنوتیزم در ایران دارند این است که در همان دوره های اول قبل از اینکه کاربر به مرحله عمیق هیپنوتیزم برسد به او تلقینهای دیگر میکند مثلا به او یاد میدهد که هر تلقینی که میخواهد بکند.در صورتی که این حرکت کاملا اشتباه می باشد

شما اول باید یک دوره تمرین خودهیپنوتیزم کنید که به مرحله عمیق برسید و در این مدت فقط و فقط باید تلقین ها و تصویر سازی های کنید که هیپنوتیزم شما را عمیق کند. بعد از عمیق شدن هیپنوتیزم حالا هر تلقینی که میخواهید میتوانید انجام دهید. و این مجموعه شما را کمک میکند که خیلی سریع به مرحله عمیق هیپنوتیزم برسید.و بعد از آن راهکار ها و تکنیکهایی به شما آموزش داده خواهد شد که چطور و چگونه توسط هیپنوتیزم به اهداف و خواسته های خود برسید.

http://s1.picofile.com/file/7207896983/buy.jpg
به همراه این مجموعه چهارجلد کتاب الکترونیکی آموزش خودهیپنوتیزم و دگر هیپنوتیزم به شما داده خواهد شد.که این چهار جلد گرانبها ترین کتابهای خودهیپنوتیزم و دگر هیپنوتیزم میباشند. مجموعه های دیگری که به عنوان هدیه در این پکیج قرار دارد به شرح ذیل میباشد:
۱-مستند هیپنوتیزم درمانی (در این مستند مشاهده میکنید که چگونه اساتید و دکتر ها بیمارانشان را با هیپنوتیزم درمان میکنند)این مستند در یک دی وی دی قرار دارد ۲- مستند نیروی جاذبه (در این مستند مشاهده میکنید که تلقین و تصویر سازی و هیپنوتیزم چقدر در زندگی اهمیت دارند و یاد خواهید گرفت که چگونه از این علم برای موفقییت در زندگیتان استفاده کنید) این مستند در یک دی وی دی قرار دارد ۳- بیش از ۲۷۰کتاب و مقاله در زمینه علوم غریبه,هیپنوتیزم ,موفقییت,انرژی درمانی,دعانویسی ,پرواز روح و . . .۴-بیش از ۲۰۰ موزیک بیکلام مدیتیشن و آرام بخش

۵- بیش از ۱۰۰ تصویر بسیاز زیبا وروحیه انگیز برای صفحه دسکتاب و قابل پرینت برای اتاقتان

۶-مجموعه ۶ نرم افزار قدرتمند هیپنوتیزم، مدیتیشن، مراقبه و ریلکسیشن که در این مجموعه به عنوان اهدایی ارسال خواهد شد.

که برای توضیحات مجموعه نرم افزار های ریلکسیشن روی لینک نرم افزار ریلکسیشن کلیک کنید ۷-پشتیبانی آنلاین  با ۴ خط مستقیمبرای خرید این مجموعه ابتدا محصول را دریافت سپس هزینه آن را پرداخت نمایید ۰۹۳۵۲۱۹۱۶۵۵_۰۹۱۱۸۵۰۶۰۷۲روش خرید: برای خرید خود آموز عملی خودهیپنوتیزم ، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.
http://s1.picofile.com/file/7207896983/buy.jpg


منبع:
http://hipnotism.ir

نویسندگان

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic